Nejnovější recenze ze sekce RC modely

Kavan GRE-24 RTR crawler písečný 1:24

Kavan GRE-24 RTR crawler písečný 1:24

Ověřený zákazník PROFIMODEL larrz

Zakoupeno v PROFIMODEL

• Plně proporcionální ovládání rychlosti i zatáčení. Malá baterie 1S 600, která je skoro shodná s RC letadýlkem CESNA. Proto mám radost z toho, že baterie, které jsou nepoužitelné v letadýlku, jdou využít v autíčku. Autíčko je malé, ale má všechny pozitiva větších modelů aut (4x4, pérování, plně zakryté převodové ústrojí - převodovka, kardan, dyferenciály. Je pomalejší, ale pro naučení dětí je to super. A pro tatínky také, protože jezdit TRIAL v terénu nebo na gauči s dekami a polštáři je prostě zábava i pro dospělé. Za mně prostě super hračka pro všechny a jen za 2000. Za podobné autíčko, sice o chlup větší od TRAXASU dáte 4500 Kč. Autíčko je tedy pro každou příležitost, ale spíše pro tiralové zdolávání překážek, než pro závodění, driftování opravdu není reálné.

Žádnou jsem neshledal. Je pomalejší, ale chcete-li něco rychlejšího musíte číst podrobněji vlastnosti produktů.

IQ models RC vrtulník C187 RC_308882 RTF 1:10

IQ models RC vrtulník C187 RC_308882 RTF 1:10

Ověřený zákazník RCobchod Roman

• Je super
DF drive and fly models DF models RC vrtulník DF-100 s kamerou RC_89494 RTF 1:10

Ověřený zákazník RCobchod Roman

Přidáno: 25. ledna 2024

(naposledy upraveno 25. ledna 2024)

Zakoupeno v RCobchod

• Děkuji za rychlé dodání zboží moc děkuji

• Všechny vlastnosti popsané v e-shopu a na videích jsou pravda, za tu cenu je to krásná věc a spousta možností jak upravit a vylepšovat…
  • Po rozbalení a trochu modelaření při instalaci detailů, cca hodinu, mezitím plné nabití aku a můžete ihned vyrazit jezdit
  • V setu je druhý Akumulátor
  • Trochu chybí ty boční okna a možnost otevřít dveře. Ale to se ví dopředu před objednáním…
  • Povrch karoserie modelu je dost leský, takže to trochu degraduje očekávaný vzhled vojenské pískové barvy, kdo měl oranžovou tatru na písek, tak ten si připomene ten vzhled plastového umyvadla :-))

Náš kus dorazil v pořádku až na utržené dráty světelné rampy trčící ze střechy, ale než vracet a reklamovat, opatrně rozebrat, světelná rampa jde snadno dolu a trocha pájky - za půl hodiny vše na místě a šlo se jezdit… Zatím naprostá spokojenost a za ty peníze krásný model, se svými jízdními limity bočního náklonu a stoupání, jako u skutečného vozu. Paráda. Škoda že ho Ježíšek přinesl jen synovi (6 let)… teď si ho musím koupit i já, abychom mohli jezdit terén spolu.. ;-)

Reakce obchodu RCprofi

Dobrý den, Jirko,
děkujeme za Váš komentář k modelu. Zároveň se omlouváme za problém s kabely u světelné rampy. Vyřešil jste to ale po modelářsku a za to si zasloužíte kredit. :-) A jelikož jste nám ušetřil servisní úkon, pokud budete mít zájem o další model nebo nějaké příslušenství, poskytneme Vám jako protihodnotu slevu na další nákup. Napište mi případně na e-mail [email protected] a vystavím Vám slevový kupón.
Děkujeme, že jste v tom s námi. :-)
Libor z RCprofi

IQ models Sky King 959 RC letadlo pro začátečníka RTF 1:10

IQ models Sky King 959 RC letadlo pro začátečníka RTF 1:10

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. ledna 2024

• vyrobeno z EPP
  • gyroskop
  • pevnost

Sky king mě naučil létat, díky automatické stabilizaci jsem se to naučil sám. Později jsem létal už bez stabilizace. Nyní jsem přešel na větší elektrovětroň (2m) a první let byl naprosto bez problémů. Kdo chce začít létat s rc modely a nemá žádné zkušenosti, tak doporučuji kupte si Sky kinga naučí Vás létat.

Škoda že to musím poslat zpět

SYMA Mini vrtulník Augusta RTF 1:10

IQ models Jednorotorový vrtulník Lama 4Ch RTF 1:10

Ověřený zákazník RCobchod mara.gsxr

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v RCobchod

Bohužel hned při prvním letu synovi se převrátil vrtulník do trávy a rozlomili se obě vahadla od listu rotoru. Chtěl jsem zakoupit tento díl nový s předpokladem, že tento díl spolu s listy jsou nejchoulostivější na poškození a tudíž jako díl budou k dodání. Komunikace s RC obchod byla špatná a neúspěšná, takže jsem vyzkoušel jiného dodavatele RC modelů. Tam mi bylo sděleno, že se jedná o výběhový model, který se již nevyrábí a taktéž nejsou k dodání žádné náhradní díly ... :( To je něco, na co mě měl prodejce upozornit. Určitě bych tento model bez šance dodání náhradních dílů nekoupil. Takže za mě špatně obojí - výrobek i dodavatel.

Traxxas TRX-4 Land Rover Defender TQi RTR pískový 1:10

Traxxas TRX-4 Land Rover Defender TQi RTR pískový 1:10

Ověřený zákazník RCmodeláři.cz Bready

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v RCmodeláři.cz

• Velkej kvalitně zpracovanej model, radost pohledět
IQ models Tank Panzer Panther G 2.4 GHz RTR 1:16

IQ models Tank Panzer Panther G 2.4 GHz RTR 1:16

Ověřený zákazník MojeRC.cz luděk

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v MojeRC.cz

• nic moc navod na složeni

aby byl jeden detetiv,když chce zjistit,kam co dat a stejně nějaky dilek zbyl

IQ models RANGER BEAST 1/10 4WD RC_301131 RTR 1:10

IQ models RANGER BEAST 1/10 4WD RC_301131 RTR 1:10

Ověřený zákazník RCobchod Pavel

Přidáno: 14. ledna 2024

Zakoupeno v RCobchod

• Výrobek za tuto cenu velmi kvalitní jen mohu doporucit
  • Výhoda tohoto výrobku poměr cena RANGER BEAST 1/10 4WD

• Produkt super provedení, na větší hodnocení ještě brzo.

Žádná

IQ models CONQUEROR 4x4 2,4Ghz červená RTR 1:18

IQ models CONQUEROR 4x4 2,4Ghz červená RTR 1:18

Ověřený zákazník RCprofi VD

Přidáno: 14. ledna 2024

(naposledy upraveno 14. ledna 2024)

Zakoupeno v RCprofi

Objednali jsme dvě a jedno dorazilo nefunkční.
Chápu že máme možná jen smůlu, druhé autíčko 'zatím' frčí parádně, ale uvidíme, jestli přežije třeba půl roku.
Jak je už napsáno, s terénem do poradí opravdu dobře, a děti mají spoustu zábavy i když zatím nemůžou závodit.

Reakce obchodu RCprofi

děkujeme za komentář k produktu. Mrzí nás problém s modelem, nejedná se o standardní situaci. Zašlete nám zboží na reklamaci, obratem vyřídíme buď opravou, nebo výměnou za nový model tak, abyste byli spokojení. Pokud by bylo nutné cokoliv předtím probrat, zavolejte a vše s Vámi probereme a domluvíme se na dalším postupu.
Libor z RCprofi

IQ models RC mini rambler orange RTR 1:10

IQ models RC mini rambler orange RTR 1:10

Ověřený zákazník RCobchod nalim122

Přidáno: 12. ledna 2024

Zakoupeno v RCobchod

• přesně podle popisu a videu
IQ models MZ-CLIMB supersilný crawler oranžová RTR 1:14

IQ models MZ-CLIMB supersilný crawler oranžová RTR 1:14

Přidáno: 12. ledna 2024

• baví,

na hraní a zábavu dobrý, zatím vzhledem k počasí moc nevyzkoušeno.

vhodná stavebnice pro děti cca 10let

dobrý

IQ models RC nákladní auto HN337 se sklápěcí korbou 1/18 RC_308822 RTR 1:18

IQ models RC nákladní auto HN337 se sklápěcí korbou 1/18 RC_308822 RTR 1:18

Přidáno: 10. ledna 2024

(naposledy upraveno 10. ledna 2024)

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25