IQ models Jednorotorový vrtulník Lama 4Ch RTF 1:10

Čtyřkanálový vrtulník na frekvenci 2.4 Ghz, s Li-pol baterií v krásném maketovém designu. Mód 1-4. Vrtulník LAMA V915 je velký 52 cm obratný model se silnými stejnosměrnými...
3 290 Kč

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 6 078 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 054 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 3 054 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 2 708 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč95 % • 248 945 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč114 recenzíDalší informace

RTF
Barva
vícebarevné

• , zakoupeno v RCobchod

Bohužel hned při prvním letu synovi se převrátil vrtulník do trávy a rozlomili se obě vahadla od listu rotoru. Chtěl jsem zakoupit tento díl nový s předpokladem, že tento díl spolu s listy jsou nejchoulostivější na poškození a tudíž jako díl budou k dodání. Komunikace s RC obchod byla špatná a neúspěšná, takže jsem vyzkoušel jiného dodavatele RC modelů. Tam mi bylo sděleno, že se jedná o výběhový model, který se již nevyrábí a taktéž nejsou k dodání žádné náhradní díly ... :( To je něco, na co mě měl prodejce upozornit. Určitě bych tento model bez šance dodání náhradních dílů nekoupil. Takže za mě špatně obojí - výrobek i dodavatel.

• , zakoupeno v Sport365.cz

• imic super
    • vrtulnik ma zlu stabylitu a konstrokcia -podvozok a lyziny su velmi krehke TASKO SA STARTUJE TEDA ODLIEPA OD ZEMI KOLI STABILIZACII neda sa vyvazit AJ PRISTAVANIE JE NESTABYLNE TASKE neda sa vyvazit (lietam z rc vrtulnikmi 4roky .
  • , zakoupeno v RCprofi

• Kovová konstrukce. Lama od jiného výrobce měla šasi z plastu a nevydržela běžný provoz začátečníka.

Druh
Typ balení
RTF
Barva
vícebarevné

Vrtulník LAMA V915 je velký 52 cm obratný model se silnými stejnosměrnými motory. Velmi odolný a kvalitně zpracovaný Heli LAMA V915 je nový model, který kombinuje skvělou obratnost a odolnost! Rotorové listy jsou vyrobeny z velmi pevného a pružného materiálu a rám vrtulníku je vyroben z lehké slitiny hliníku. Lehký design v kombinaci s výkonnými motory umožňuje provádět různé manévry. Díky velkému stabilizátoru, gyroskopu, speciální konstrukci rotorové hlavy je ovládání snadné. Model je řízen velkou kvalitní vysílačkou s podsvíceným LCD displejem. Vysílačka se velmi snadno používá. Moderní rádiový systém 2,4 GHz s ochranou proti rušení poskytuje dosah až 150m. Díky LED osvětlení je létání větší zábava.

Funkce modelu:

Gyroskopická stabilizace letu

Vysoká odolnost

Pevné a pružné rotorové listy

Serva s vysokým točivým momentem

LED osvětlení 4-kanálový 2,4 GHz vysílač se snadnou změnou módu 1-4

Vysílačka s mikroprocesorem a LCD displejem

Odolný vůči pádům

TECHNICKÉ ÚDAJE

• Délka trupu: 510 mm
  • Výška: 170 mm
  • Akumulátor: Li-Po 7,4V / 840mAh
  • Frekvence: 2,4 GHz
  • Dálkové ovládání: 4 kanály s LCD displejem

MOPS (systém ochrany proti přetížení motoru)

NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE GYRO

OBSAH BALENÍ 1x Vrtulník V915 1x 4 kanálové dálkové ovládání 2,4 GHz s LCD displejem 1x Lithiová baterie 7.4V 840mAh 1x Nabíječka 1x Balancer 1x Manuál 1x Náhradní rotory (hlavní a zadní)

Pro zprovoznění budete potřebovat 4xAA baterie do vysílače.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

• Pěkný design
    • Plastové šasi - odolnost vypadá rozhodně jinak.
    • Obtížná manévrovatelnost - velmi obtížně se vyrovnává i velmi lehký poryv (jinak bezvětří)
    • Baterie vydrží na jedno nabití max. 10 min.

Produkt jsem dostal dárkem a obtížně se říká, že to byl přešlap.

Shodou okolností jsem viděl létat 20 min. v kuse jiný typ stejně velkého vrtulníku. Ovladatelnost byla úplně někde jinde - o manévrech, které vrtulník prováděl by se mi s tímto produktem mohlo pouze zdát.

• , zakoupeno v Sport365.cz

• imic super
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zatím nevím
    • Odolnost si představuji jinak, problémy s náhradníky díly
  • , zakoupeno v RCprofi

Zásilka dorazíla ˇpo rozbalení byly přeřazene sloupy 3 noh co drží přistávací lyže

RCprofi (prodejce)

děkujeme za hodnocení produktu. Velmi nás mrzí vzniklá situace. Zřejmě poškodil zboží dopravce, přestože zásilky opravdu velmi dobře balíme. Kontaktujte nás na e-mail [email protected] a domluvíme se na výměně nebo opravě modelu.
    RCprofi.cz

• , zakoupeno v RCprofi

model po třech startech nefunguje.Na displeji stale se zobrazuje plný plyn a nesparuje se.

RCprofi (prodejce)

děkujeme za hodnocení produktu. Mrzí nás, že došlo k závadě. Zašlete model na reklamaci. Naši technici se na něj obratem mrknou a závadu odstraní, případně zašleme nový model.
    RCprofi.cz

• , zakoupeno v RCobchod

• líbí se mi jeho provedení, zatím nebyla možnost jej vyzkoušet

Spokojenost

• , zakoupeno v RCobchod

• Není v soupravě český návod k použití