Himoto Truggy RC auto XR-1 elektro RTR set 2,4 GHz modrá 1:10

40 km/h
Věk od
10 let

• Nekvalitní materiál

Model se nám po 3 minutách provozu rozbil. Zlomila se přední náprava. Po analýze pod domácím mikroskopem jsme zjisitili, že model je vyroben z plastu, který má v sobě spoustu bublinek a vypadá, jako recyklovaný plast. Koupili jsme náhradní díl a za dalších 5 minut provozu se nám zlomilo táhlo řízení. Reklamace nebyla uznána. Minulý model jezdil bez problému 6 let, tento se ale rozhodně nepovedl.

• , zakoupeno v Pecka Modelář

• obsahuje vše
  • , zakoupeno v RCKING

• Jezdí výborně, skvělý podvozek, pohon 4x4 je znát, jezdí dobře i po trávníku na zahradě i na chatě, na lesní cestě také super.
    • Dodávaná nabíječka nic moc, dobíjí 5 hod a musí se hlídat nepřebití. Lze dokoupit lepší.

Traggy RC jsem pečlivě vybíral a pomohl mně i názor prodávajícího na plzeňské pobočce.
    Podvozek se dá jednoduše seřídit.
    Zatím jsem hodně spokojený a stejně tak moje děti.
    Dobrý poměr cena/výkon.

Maximální rychlost
40 km/h
Věk od
10 let

Novinkou v nabídce RCM-Pelikán je Truggy f. HiMoto. Jedná se o model v měřítku 1:10, poháněný stejnosměrným elektromotorem velikosti "540" a s náhonem 4WD. Model je dnes již klasické konstrukce. Hlavním materiálem je plast plněný skelnými vlákny. Horní deska, která tvoří výztuhu podvozku je z fialově eloxovaného duralu. Stejně povrchově upraven je i mohutný chladič motoru a víka olejových tlumičů. Přední i zadní náprava jsou vybaveny diferenciály s planetovým převodem. Náboje kol i diferenciály jsou vybaveny kuličkovými ložisky. Horní ramena i spojovačky řízení jsou vybaveny svorníky s šestihranem a pravo/levým závitem pro snadné nastavení a seřízení geometrie podvozku.

Model je dodáván kompletně sestavený, včetně volantové RC soupravy pracující v pásmu 2,4 GHz, pohonný akumulátor a síťový nabíječ

• 100% sestavený model

• Nekvalitní materiál

• , zakoupeno v Pecka Modelář

• obsahuje vše
  • , zakoupeno v RCKING

Podvozek se dá jednoduše seřídit.
    Zatím jsem hodně spokojený a stejně tak moje děti.
    Dobrý poměr cena/výkon.
    Doporučuji.

zatím jezdí

• , zakoupeno v Himoto

• Perfektní model za dobré peníze

Jsem spokojený auto zatím jezdí bez problémů.Určitě bych doporučil tento model.